بینه‌ر

کارگاه حضوره نویسی خوشنویسی اسماء متبرک حضرت رسول اکرم(ص)

به گزارش بینەر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ، امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان  با اعلام این خبر گفت: در راستای ویژه برنامه های پیش بینی شده حوزه هنری  در ماه مبارک رمضان کارگاه حضوره نویسی خوشنویسی ۱۱۴ اسماء متبرک حضرت ختمی مرتبت محمد المصطفی (ص) توسط خوشنویسان مطرح استان سه شنبه ۲۲ خرداد ماه در محل استودیو مهر پردیس سینمایی بهمن سنندج به صورت حضوری از ساعت ۱۶ الی ۲۱ به رشته تحریر در می آید .
وی در این خصوص افزود: پیش بینی می گردد در این کارگاه حضوره نویسی بیش از ۵۰ هنرمند ممتاز و فوق ممتاز خوشنویس از سطح استان  حضور پیدا نموده و انشاء ا… آثاری ماندگار متبرک شده به القاب حضرت ختمی مرتبت را به ثبت رسانند .
مرادی گفت : آثار نگارش شده توسط خوشنویسان پس از آماده سازی های لازم در قالب یک نمایشگاه به نمایش در آمده و انشاء ا… در یک مجموعه نفیس نیز چاپ و در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان از دیگر برنامه های این روز را تجلیل از ۱۳ قاری برجسته و جزء خوان قرآن کریم در ماه مبارک رمضان  عنوان نمود و گفت : این تجلیل به منظور ارج نهادن به انتخاب مسیر درست توسط جوانان و مروجین علوم قرآنی ومعرفی بایسته آنان در جامعه می باشد .
وی از دیگر برنامه های حوزه هنری را مشارکت در طرح ویژه مفتاح الجنه کمیته امداد امام خمینی (ره ) عنوان نمود وگفت : سرکشی از ۲۰ خانواده نیازمند توسط هنرمندان در این ماه مبارک از دیگر برنامه هایی است که توسط حوزه هنری در حال اجرا می باشد .

خروج از نسخه موبایل