بینه‌ر

سقز، چهارمین جشن تئاتر خیابانی را برگزار می کند

به گزارش پایگاه خبری هنری بینەر چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز هفته اول مرداد ماه در محوطه تئاتر خیابانی پارک مولوی کرد سقز برگزار می گردد. آثار ارسالی به دبیر خانه تئاتر خیابانی سقر از ۲۵ تا ۲۷ تیر ماه مورد برسی قرار گرفت و از ۱۴ اثر راه یافته به بخش بازبینی نه اثر به صورت تایید و یک اثر مشروط به بازبینی مجدد به دبیرخانه جشن تئاتر خیابانی معرفی شد. و در نهایت ۱۰ اثر در این جشنواره به نمایش گذاشته می شود.

شرکت در این جشنواره  به صورت رقابتی می باشد و پس از اجرا به برگزیدگان در بخش های مختلف جوایز و لوح تقدیر اهدا می شود. همچنین دفتر هنرهای نمایشی سقز درنظر دارد برای آثار برگزید گواهی اجرای عمومی جهت شرکت در جشنواره بین المللی تئاتر مریوان را صادر نماید.

داوران این جشنواره به انتخاب رئیس انجمن هنرهای نمایشی سقز خالد خاکی، داریوش رفعتی و جمال ایمانی می باشند.

اسپانسری این جشنواره به  عهده تبلیغاتی علیمحمدی، کاشی و سنگ یزد، صندوق قرض الحسنه ندای مهر جوان ، شرکت تورهای مسافرتی ریناس سیر، بیمه کارآفرین، هایپر مارکت مک ، دکورات ایزیرتا ، فرش امامی شورای شهر و شهرداری می باشد.

این جشن از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت دفتر هنرهای نمایشی سقز  از ۴ لغایت ۶ مرداد ماه ساعت از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در محوطه تئاتر خیابانی پارک مولوی کرد برگزار می گردد.

همچنین مراسم اختتامیه جشنواره ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

خروج از نسخه موبایل