بینه‌ر

پلی از جنس شیشه بر سراب حقیقت

به گزارش پایگاه خبری هنری بینه‌ر، نمایش  «پلی از جنس شیشه» به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی کریم خاوری و کاری از گروه نمایش "ری را" مریوان روز سه شنبه ۲۲ تیر ماه در مریوان به روی صحنه می رود.

نمایش «پلی از جنس شیشه» مسائل و معضلات اجتماعی را در خصوص زنان به تصویر می کشد.

محمد جاجرمند یکی ازبازیگران این اثر درباره موضوع داستان این نمایش در گفتگو با خبرنگار بینه‌ر گفت: داستان زنی است که ناخواسته به دام تجاوز سه مرد می افتد و در آخر بعد از تحمل مشکلات زیادی به دست پدرش کشته می شود.

محمد جاجرمند در ادامه ضمن بیان این مطلب که این کار از نمایشنامه های برگزیده بخش نمایشنامه نویسی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است افزود: برای این کار حدود چهار ماه وقت گذاشته شده است و این کار به نفع مدارس امید فردا در مناطق محروم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان، زبانکده ملی ایران، انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان، شهرداری و شورای اسلامی شهر مریوان به نمایش در می آید.

کژال راستین، لقمان قادری، محمد جاجرمند، هیمن پزشکیان، محمد دارپرنیان، در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

کریم خاوری(کارگردان)، سعدی محمدی(مشاور کارگردان)، نگین شفعی(دستیار کارگردان)، لقمان قادری(مدیر صحنه)، کریم خاوری و نامق خدایار(طراح صحنه)، قدریه بابایی(دراماتورژ)، صدریه بابایی(طراح لباس)، عابد زارعی(طراح پوستر و بروشور)، آرتین حسن زاده(موسیقی)، محمد علیزاده(طراح نور)، فرید نیکخواه(تصویر بردار)، محمد بهرامی(مدیر روابط عمومی) دیگر عوامل اجرایی این اثرند.

نمایش  «پلی از جنس شیشه » به نویسندگی  نگار نادری و کارگردانی کریم خاوری از ۲۲ الی ۲۹ تیر ماه سال جاری هر روز ساعت۲۱:۳۰ در فرهنگسرای مریوان به  روی صحنه می رود.

خروج از نسخه موبایل