بینه‌ر

دو فیلم کوتاه در انجمن سینمای جوانان مهاباد تولید شد

به گزارش بینەر، فیلم کوتاه مستند داستانی  "هەڵە" به نویسندگی و  کارگردانی گلچین دنیادیده و فیلم داستانی "دەسرازە" به نویسندگی میدیا معروفی و  کارگردانی بیان معرفت تولید و آماده نمایش و عرضه گردید. 

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: فیلم کوتاه هەڵە در قالب مستد داستانی بیان کننده حمایت جوان روستایی از درختی است که این درخت یاد آور خاطرات زندگی اوست که  پس از مدتی دوری این جوان از روستا درخت مورد بی ملایمتی و تخریب واقع می گردد.

 تصویر بردار: کامیار آهنگری، صدابردار: رامین اسلام خواه، بازیگر: میلاد پرتوی، تدوین: زانیار صوفی امینی و کامیار آهنگری، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان مهاباد  از دیگر عوامل این فیلم هستند.

رحیم بایزیدی ادامه داد: فیلم کوتاه داستانی دەسرازه با موضوع زن می باشد، فیلم نگاهی به گذشته زنانی دارد که خطا و لغزش آنها موجب خشم همسران واقع می شد و آنها می بایست نسبت به خطای انجام شده تاوان پس می دادند.

 تصویر بردار: منصور عبدالرحمان، تدوین: بیان معرفت و میدیا معروفی، بازیگران: ملک احمدیان و کامران خالندی، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان مهاباد از دیگر عوامل اجرایی فیلم "دەسرازە" هستند.

وی افزود: فیلم "هەڵە" چهارمین تجربه کاری  گلچین دنیادیده در تولید فیلم کوتاه و فیلم "دەسرازه" اولین تجربه  بیان معرفت می باشد.  

انجمن سینمای جوانان مهاباد در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده و یکی از دفاتر ٦۰ گانه ایران  در حوزه فیلمسازی با سابقه ۳۰ ساله در شهرستان مهاباد می باشد که به طور مستمر فعالیت می کند.

خروج از نسخه موبایل