بینه‌ر

خضر رش احمدی بار دیگر بر روی صحنه تئاتر مهاباد رفت

به گزارش پايگاه خبری هنری بینەر، مراسم اردیبهشت تاتر مهاباد در ساعت ۱۹ روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۵، همراه با اجرای تئاتر لک لک ها و با حضور مردم و هنرمندان در سالن مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد برگزار شد.
در این مراسم که بخش اصلی آن شامل اجرای نمایش بود، از هنرمند مردمی و پیشکسوت مهاباد، آقای خضر رش احمدی از سوی انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد تجلیل به عمل آمد که با حضور این پیشکسوت بر روی صحنه تماشاچیان دقایق طولانی، ایستاده به تشویق وی پرداختند.
هژار نورانی، مسئول انجمن هنرهای نمایشی مهاباد ضمن تشکر از حضور آقای رش احمدی عنوان کردند: تقریبا اکثر مردم مهاباد و حتی شهرهای اطراف در طول سالهای قبل حداقل یکبار با نمایش های طنز آقای رش احمدی خندیده اند و از این رو ایشان همیشه در دل مردم منطقه جایگاه ویژه ای دارند.
در ادامه مراسم از آقای ابراهیم ابراهیمی و خانم شادی پاکزاد که در مسابقه نمایشنامه نویسی ئامه‌د (دیاربکر) موفق به دریافت جایزه شدند، تجلیل به عمل آمد.
همچنین، آقای قادر مرادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد ضمن تشکر از حاضرین، هنرمندان گروه نمایش آرتین و همه ی تئاتری های مهاباد که با از خودگذشتگی در حال تمرین و اجرای نمایش هستند، به کمبود امکانات سخت افزاری مهاباد اشاره کردند و ابراز امیدواری کردند بتوان این مشکلات را برطرف نمود. همچنین اعلام داشتند که این اداره همچنان برای کمک به هنرمندان تئاتر و سایر رشته ها بیش از پیش همراه و همدل خواهند بود.

شايان ذكر نمايش كردی لک لک ها بە نویسندگی صابر نيكبخت و كارگردانی سيروان خضرپور از ٣٠ ارديبهشت ماه به مدت يك هفته در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد هر شب ساعت ٢٠ به روی صحنه می رود.

خروج از نسخه موبایل