بینه‌ر

اجرای نمایشنامه خوانی “شهر شکلاتی” در مهاباد

بە گزارش پایگاه خبری هنری بینەر نمایشنامە خوانی شهر شکلاتی بە نویسندگی ندا ثابتی و کارگردانی فرهاد ایران پناه سەشنبە ۱٨ آبان ماە در مهاباد اجرا می شود.

فرهاد ایران پناه در گفتگو با خبرنگار بینەر گفت:نمایش شهر شکلاتی نمایشی سورئالیست است و در قالب طنز تلخ مشکلات جامعه را بیان می کند.

وی افزود: نمایشنامه “شهر شکلاتی” در مورد  شهریست که در آن هیچ چیز سر جای خودش نیست و به موضوع شایسته سالاری دلالت می کند.

احمد نقده، فرهاد ایران پناه، رضا رحمانپور، مسعود شریفی، سنار احمد پور، بهمن مطلبی، علی امینی نیا، عبدالله فاتحی، هیژان حسین نژاد، شراره نقشبندی و ژیلا ابراهیمی از بازیگران این اثر نمایشی هستند.

شایان ذکر است نمایشنامە خوانی یکی از شیوە های اجرای نمایش است کە در آن نقش خوان ها از روی متنهای گرفته شده در دست اقدام به خواندن دیالوگهای نمایشنامه میکنند و یکی از این چند نفر نیز توضیحات صحنه نوشته شده در نمایشنامه را میخواند .

نمایشنامه خوانی شهر شکلاتی به نویسندگی ندا ثابتی  و کارگردانی فرهاد ایران پناه در یک سانس سه شنبه ۱۸ آبان ماه ساعت ۴ بعد از ظهر  در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برگزار می شود.

خروج از نسخه موبایل