س. تیر ۲۴ام, ۱۳۹۹

فیلم کوتاه «دیگری» محصول مشترک ایران و هند آماده نمایش شد

به گزارش بینەر، فیلم کوتاه «دیگری» به نویسندگی و کارگردانی مشترک سامان حسین پور و آکو زندکریمی در کردستان فیلمبرداری شد. پیش تر سامان حسین پور و آکو زندکریمی به صورت مشترک فیلم کوتاه تحسین شده «ذبح» را تولید کرده بودند که منتخب و برگزیده چندین جشنواره داخلی و خارجی شده است.

این فیلم کوتاه محصول مشترک انجمن سینما جوانان ایران و راویندر داکا تله فیلم هند است و تهیه کنندگی این پروژه به صورت مشترک به عهده انجمن سینمای جوانان ایران، راویندر داکا، دیمن زندی، سامان حسین پور و آکو زندکریمی بوده است.

فیلم کوتاه «دیگری» روایت مردی است که دیگری زندگی او را می رباید.

این فیلم کوتاه اولین فیلم کُردی است که با همکاری تهیه کننده ای هندی در کردستان تولید شده است و از این حیث از اهمیت ویژه ای برخوردار است. راویندر داکا تهیه کننده ی هندی از شهر مومبای است که در ساخت این فیلم همکاری کرده است.

در این فیلم مجید پتکی، محمد بیداق بیگی کرمانشاهی، شنیا مظفریان، آسیه مرادی زر و شیوا صوفی محمودی به ایفای نقش پرداخته اند.

عوامل فیلم کوتاه «دیگری» عبارتند از: حامد بقائیان (تصویر بردار)، محمد محمدی (دستیار اول)، افشین ملکی، امیر فلاح و محمد خورمهر (دستیاران)، با تشکر از جمیل نصیری، ایرج نوروزی (صدابردار)، سامان حسین پور و آکو زندکریمی (طراحی و اجرای صحنه و لباس)، پیام عنایتی (مدیر صحنه)، سینا احمدی و لقمان زندکریمی (دستیاران صحنه)، سامان حسین پور و آکو زندکریمی (تدوین)، آرش قاسمی (صداگذاری)، علیرضا هدائی (اصلاح رنگ و نور)، مهدی معینی (گریم)، ماندانا و شیوا (دستیاران)، نوید زارع (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، دیاکو رهبری (عکاس)، آرمین پور محمد (مدیر تولید)، ایوب محمدی (مدیر تدارکات)، فرشاد احمدی (تدارکات)، آذران تصویر (تجهیزات سینمایی)، پیشگامان سینمای آریا (لابراتوار دیجیتال)، سینا احمدنژاد (حمل و نقل)، انجمن سینمای جوانان ایران، راویندر داکا، دیمن زندی، سامان حسین پور و آکو زندکریمی (تهیه کنندگان)، سامان حسین پور و آکو زندکریمی (نویسنده و کارگردان).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

css.php