ی. خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۹

فیلمساز کورد از جشنواره «روز زمین» آمریکا جایزه گرفت

سامان حسین پور با فیلم کوتاه آخرین آغوش از جشنواره «روز زمین» آمریکا جایزه گرفت.

به گزارش بینەر، سامان حسین پور با فیلم کوتاه آخرین آغوش جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی جشنواره جهانی فیلم‌های محیط زیستی «روز زمین» آمریکا را از آن خود کرد.

این فیلم داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که آنچنان درگیر فضای مجازی و موبایل‌های خود هستند که حتی متوجه مرگ یکی از اعضای خانواده نمی‌شوند.

این فیلم کوتاه چهار دقیقه ای از تولیدات حوزه هنری کردستان و به نویسندگی، تدوینگری و کارگردانی سامان حسین پور است که تاکنون ده ها جایزه بین المللی برای همین فیلم دریافت کرده است.

فیلم کوتاه اخرین آغوش در نقد به تاثیرات منفی شبکه های اجتماعی و تهاجم فرهنگی تولید شده است.

سامان حسین پور از فیلمسازان کردستانی تاکنون ۶ فیلم کوتاه داستانی را کارگردانی کرده است و بالغ بر ۵۰ جشنواره بین المللی در کارنامه کاری خود دارد. حسین پور فارغ التحصیل کاردانی گرافیک و کارشناسی سینما کارگردانی است.

جشنواره جهانی فیلم «روز زمین» – که روزی برای افزایش آگاهی و قدردانی نسبت به محیط زیست کره زمین است – ماه مارس در آمریکا برگزار شد و برگزیدگان خود را معرفی کرد.

1 thought on “فیلمساز کورد از جشنواره «روز زمین» آمریکا جایزه گرفت

  1. سلام عرض میکنم من سهراب محی الدینی هستم اهل شهرستان مهاباد هستم من از مدرسه ی میزااحمدقادری درس خوانده ام و درس را تمام کردم و دیپلم خیاطی و دیپلم معرق کاری هم گرفتم و هر دو تا شو دارم نامه ام تو دبیرخانه ی صداوسیمای مهاباد است بازیگری است تست هوش هم بدید تا بفهمید کار چه عالی است بازیگری شماره ی تماس ۰۹۱۴۲۶۹۸۴۱۲/۰۹۲۱۴۵۳۴۹۸۲ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

css.php