ی. خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۹

پایان “گذر در وادی رنگ”

اختتامیە نمایشگاه نقاشی "گذر در وادی رنگ" تروسکە ثانی در مهاباد برگزار شد.

بە گزارش بینەر اختتامیە نمایشگاه نقاشی گذر در وادی رنگ ساراطلایی شنبە ۲ بهمن ماه با حضور هنرمندان و ادیبان  در تالار وحدت مهاباد برگزار شد.

سارا طلایی در جمع  حاضران گفت:  هنر در این دوره متاسفانە طرفدار زیادی ندارد و شاید دلایل این بی میلی بی اطلاعی باشد.

وی افزود: تشویق فرزندان برای انجام کارهای هنری لازم و ضروری است  و هنرمندان باید  آثار خویش را برای نسل بعدی جمع آوری کند.

در ادامە رسول کریمی شاعر مهابادی شعری خواند و سپس در مورد آثار نمایشگاه و ارتباط آن با طبیعت و روح گفت و  سارا طلایی را گلی کە در جهنم رویید، نام نهاد.

سمکو پاکزاد، علی آزیز و مسعود حسن زادە نیز از هنرمندان مهابادی  در این مراسم بە سخنرانی پرداختند.

این مراسم  با اجرای موسیقی توسط تروسکە سانی، امید ابراهیمیان و فرهاد سعیدی پایان یافت.

نمایشگاە نقاش "گذر در وادی رنگ"  با ٤۰ اثر بە سبک آبستراک جادویی  از ۲٥ دی ماه الی ۲ بهمن ماه در تالار وحدت مهاباد دایر بود.

سارا طلایی متخلص به تروسکه سانی  متولد ۱۳۶۵ از مهاباد، دارای لیسانس صنایع چوب و کاغذ، نقاش، شاعر و نوازنده است. وی مدیریت آموزشگاه هنرهای تجسمی ژیوار را بر عهده دارد. وی چهارده سال سابقه ی هنری دارد و خود را  بنیان گذار سبک آبستراک جادویی می‌ شناسد.

1 thought on “پایان “گذر در وادی رنگ”

  1. سلام

    بنیان گذار سبک آبستره؟؟

    با عرض پوزش باید عرض کنم کیفیت آثار به لحاظ هنری بسیار پایین بودن هر چند بسیاری از مسولین و هنرمند مآب ها آنها را تایید و …

    تاسف واقعی من به این خاطر است که این دست هنر جویان با تکثیر راه غلط جامعه مهاباد را هر چه بیشتر از هنر تصویری واقعی دور می کنند 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

css.php