ی. خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۹

از هنرمند پیشکسوت موسیقی كردستان تقدير به عمل آمد

مراسم جشن هفدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی شب گذشته برگزار شد و از چهره های پیشکسوت موسیقی ایران تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

به گزارش پايگاه هنری بینەر به نقل از خانه موسيقی ايران، در مراسم جشن هفدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی که شب گذشته (١٠ مهرماه) برگزار شد از چند هنرمند پیشکسوت عرصه موسیقی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که شب گذشته در تالار وحدت برگزار شد، کلیپ کوتاهی درباره هر یک از هنرمندان پیشکسوت پخش شد و در ادامه این هنرمندان روی صحنه حاضر شدند و با اهدای لوح تقدیر و تندیس خانه موسیقی از آنان تجلیل شد.

1475408639910

در این بخش از هفت چهره هنری لوریس چکناوریان (آهنگساز و رهبر ارکستر)، میلاد کیایی (آهنگساز، نوازنده و مدرس سنتور)، فرمان مرادی (سازنده سازهای تار، سه تار، تنبور)، سیاوش ظهیرالدینی (نوازنده ویولن)، آذین موحد (نوزانده فلوت و استاد دانشگاه موسیقی)، سوسن بخشایش (صدابردار موسیقی)، سید عباس سجادی ( پژوهشگر موسیقی و شاعر) تجلیل شد.

1475408453025

همچنین در بخش نواحی جشن هفدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی هم از حسین طیبی (مازندران)، عثمان کیمنه ای معروف به هورامی (کردستان) تجلیل شد. همچنین در بخش استعدادهای جوان موسیقی نواحی از احسان عبدی پور (لرستان) و علی اسدی (مسجد سلیمان) تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

css.php